اتوبوس شرکت واحد دربستی

Posted in bus-darbasti

اجاره اتوبوس شرکت واحد

اتوبوس شرکت واحد دربستی


اتوبوس شرکت واحد از جمله ماشین های مناسب برای حمل نفرات با تعداد تا ظرفیت 44 نفره و حداقل 25 نفره میباشد.  که با توجه به کیفیت و خدمات ارائه شده در آن در مدلهای مختلف وجود دارند و به طبع آن امکانات مجزایی در آنها ارائه میشود.
همه روزه در اخبار حوادث اخباری مبنی بر تصادفات مختلف اتوبوس شرکت واحد ها که به دلیل اشتباهات راننده مشکلات فنی ماشین ها مطرح میگردد. بنابر این برای داشتن یک سفر ایمن و مطمئن نیازمند داشتن  ماشین مناسب - راننده و مجوز های لازمه میباشد. ما بر این اساس راننده های را در مجموعه خود داریم که علاوه بر تخصص و تعهد نیز از لازمه های آنهاست.

اجاره اتوبوس


ما دارای اتوبوس شرکت واحد های مختلف از جمله ....


جهت انواع سفرها داخل شهری جاده ای و خارج شهر با امکانت متنوعی از جمله پذیرایی های مسیر با تنوعی مختلف به انتخاب مشتری را ارائه میدهیم.


اتوبوس شرکت واحد مناسب جهت تورهای گردشگری:


اگر برای  تورهای گردشگری داخل شهری و برون شهری دنبال توبوس مناسب هستید ما اتوبوس شرکت واحد دربستی را در اختیار شما قرار میدهیم و با امکانات بسیار مناسب و فوق العاده به یاد ماندنی ترین سفر را برای شما مهیا خوهیم کرد.


بازدیدها و سفر های دسته جمعی:


اگر برای بازدید ها و سفرهای دسته جمعی نیازمند اتوبوس شرکت واحد مناسب هستید ما این خدمات را برای شما ارائه میدهیم. ما به صورت 24 ساعته اماده پذیرایی و خدمات رسانی و سرویس دهی برای سروران گرامی هستیم.


اتوبوس شرکت واحد جهت سفر های چند روزه:


اگر برای سفرهای چند روزه خود نیازمند اتوبوس شرکت واحد به صورت درسبتی هستید که به صورت 24 ساعته در خدمت شما باشد با راننده ای مطمئن سفری  ایمن را برای شما مهیا خواهیم کرد تا سفری رویایی داشته باشید.


اتوبوس شرکت واحد دربستی برای انواع ارگانها:


موئسسه ما اماده ارائه انواع اتوبوس شرکت واحد های دربستی برای ارکانها و سازمانهای مختلف با خدماتی بسیار متنوع را  دارد.
سفر و انتظار رسیدن به هدف با توجه به خصلت انسانی و رسیدن به هدف در کمترین زمان بسیار خسته کننده بوده و مسافران را ازرده خاطر میکند و برای حل این مشکل باید امکاناتی داشته باشیم که طول مسیر خسته کننده نباشد.

 

  • سیستم صوتی و تصویری

  • سیستم سرمایشی و گرمایشی

  • خدمات رسانی طی مسیر

  • نشیمن گاه های مناسب

  • راننده مطمئن

  • ماشینی سالم


همه و همه اینها ما را در کاهش این خستگی یاری میکند.
با اتوبوس شرکت واحد های دربستی ما سفری ایمن، مطمئن، به یاد ماندنی و رویایی خواهید داشت و نگرانی برای رسیدن به هدف نخواهید داشت.

آنچه که شرکت پیمان گشت آسیا برای توصیه به مشتریان عزیز دارد این است که اگر قصد اجاره اتوبوس شرکت واحد برای مسافرت و موارد دیگری را دارند اقدام به انتخاب یک خودروی سالم به همراه یک راننده با تجربه و حرفه ای باشند بسیاری از خانواده ها با انتخاب یک راننده کم تجربه و بی مسئولیت جان خود و عزیزان خود را به خطر انداخته اند پس ما در تلاش هستیم تا آسودگی و ایمنی جان شما در اولویت کاری این شرکت قرار بگیرد برخورد مناسب از دیگر عواملی است که باید به آن دقت زیادی داشته باشد تمامی کادر و تیمی که در شرکت مسافربری پیمان گشت آسیا در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشد از لحاظ اخلاقی کاملا تایید شده می باشند . این توصیه ها و نکاتی که بیان می شود حاصل تجارب طولانی مدت در زمینه همکاری و کرایه انواع اتوبوس شرکت واحد برای سرویس های درون شهری و برون شهری می باشد و به جرات بیان می کنیم که درخواست ها و ایمنی جانی شما را در اولویت کاری خود قرار دهیم .

اتوبوس شرکت واحد اسکانیا VIP  تک صندلی همراه با سرویس پذیرایی (25 نفره)
اتوبوس شرکت واحد اسکانیا، مان ویژه و VOLVO B9 درجه یک (44 نفره)
اتوبوس شرکت واحد ولوو B12 ،TX، B7 و B9 همراه با سرویس کولر (42 نفره)
اتوبوس شرکت واحد اسکانیا شهری کولردار کاملا تمیز و مرتب (مبله)
میدل باس VIP یوتانگ به صورت ویژه
مینی‌بوس هیوندای و سیترا با ارائه سرویس های رایگان
ون‌های ویژه تویوتا هایس، هیوندای H1، فیات دوکاتو، دلیکا و نارون همراه با رانندگان حرفه ای و آشنا به مسیر و جاده