WhatsApp Image 2018-05-20 at 13.53.25

 

  شرکت کت مسافربری پیمان گشت آسیا با مجوز رسمی از اتحادیه مسافربری استان تهران همراه شماست - برای ارائه خدمات نوین سرویس بری و سرویس دهی به سازمان ها،ارگان ها،اداره جات،شرکت ها،مدارس و بیمارستان ها -همراه داشتن سیستم حمل و نقل نوین و به روز اعم از اتوبوس،مینی بوس،ون،سواری و هایس  با امکانات ویژه و سرویس های به روز - شرکت مسافربری پیمان گشت آسیا با سال ها تجربه در زمینه خدمات سرویس دهی آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی می باشد. شرکت مسافربری پیمان گشت آسیا توانسته با مدیریت جامع و متمرکز و با داشتن یک برنامه ریزی کاملا زمانبندی شده و با همراه داشتم آخرین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت حمل و نقل اعم از مینی بوس های جدید و دارای آخرین سیستم های و موتور های قوی مینی بوس ها انواع ون سواری و ... خدمات ارزنده ای را به مشتریان تقدیم نماید. 

  

WhatsApp Image 2018-05-20 at 15.00.08

 

 

ارائه سرویس های ویژه برای مسافرین محترم و تضمین راحتی آن ها در طول مسیر این شرکت دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده و مطابق قانون عمل می کند.شما عزیزان می توانید به راحتی از طریق وب سایت ما به تمامی خدمات نقلیه این شرکت دسترسی داشته باشید و با انتقادات و پیشنهادات خود نقشی آفرین این بوده تا به موفقیت های بالاتری در عرصه حمل و نقل برسیم . ارائه انواع اتوبوس های مدرن و پیشرفته vip به صورت دربستی / ارائه اتوبوس هایی با آخرین سیستم های نوین به صورت دربستی به سایر شهرستان ها و...

 

 

 

 ارائه انواع اتوبوس با بهترین تجهیزات به صورت دربستی به سازمان ها این شرکت در طی این سال ها  سعی دارد با تامین نیازهای مشتری و جلب رضایتمندی هر یک از آنها از هیچ کوششی دریغ نمی کند . و همواره با ارائه سرویس های حمل و نقل شهری و برون شهری بهترین ها را تقدیم شما عزیزان می نماید .ما را با نظرات خود در راه ارائه کیفیت سرویس ها یاری نمایید.