سرویس ادارجات 

سرویس کارکنان

سرویس ادارجات

چرا سرویس ادارات:

در کلانشهر های یکی از معضلات اساسی ترافیک سنگین و الودگی های شدید هوا میباشد که این باعث تعطیلی در روزهای الوده در طی سالهای گذشته بوده است یکی از راهکارهای ارائه شده از سویی کارشناسان راه اندازی سرویس ادارات میباشد.

علاوه بر آن نظم و نظام حضور در محل کار یکی از مهمترین اصول اولیه ادارات میباشد و این نیازمند برنامه ریزی میباشد و اسباب حمل و نقل نقش بسیار اساسی در این امر دارد.یکی از راهکارهای اساسی در این خصوص برقراری سرویس های اداری میباشد.

سرویس ادارات و ملزومات:

داشتن یک سرویس ادرای مناسب به نوبه خود نیازمند ملزوماتی از جمله ماشین های مناسب و مهمتر از آن راننده ای متعهد و مطمئن هست با بهره مندی این دو میتوان یک سرویس مناسب داشت.

ما با بهرمندی از انواع ماشین های مسفربری از جمله انواع ماشین های مسافر بری لوکس جهت تشریفات و حمل مهمانان ویژه -انواع مختلف مینی بوسها در سطوح مختلف کیفیت از متوسط تا لوکس - اتوبوس های معمولی و ویژه ون های اختصاصی با ویژگیهای مختلف آماده عقد قرارداد با ادرات و سازمانهای دولتی به صورت تمام وقت و موقت میباشد.

سرویس ادرات و راننده:

راننده متعهد ، منظم و متبهر یکی از الزامات اصلی سرویس ادارات میباشد ما با بهرمندی از این الزام بهترین خدمات را برای شما خواهیم داشت.

سرویس ادرات و مجوز های رسمی:

ارائه خدمات سرویس ادارات نیازمند مجوز های رسمی از ارکانهای مخصوص میباشد که بدون هیچ گونه مشکلی در طول مسیر رفت امد داشت ما دارای مجوزی رسمی از سازمانهای حمل و نقل جهت ارائه خدمات مسافربری میباشیم.

ما و سرویس ادرات:

ما با بهرمنی از انواع مختلف ماشین های مسافربری از جمله

تاکسی های مختلف

ون ها مختلف

انواع مختلف مینی بوس

انواع مختلف اتوبوس

و ...

بانیروهای متعهد و حرفه ای وبه روزترین امکانات امادگی ارائه خدمات سرویس های اداری ، مدارس، تورهای گردشگری ، مسافرت های گروهی یک روزه و چند روزه را در بهترین کیفیت داریم.

با ما ایمن و مطمئن با بهترین امکانات به مقصد خواهید رسید پیمان گشت آسیا آمادگی لازم را جهت سرویس دهی به ادارات با خودروهای ویزه و کاملا استاندارد از قبیل : سواری پژو، سمند، اتوبوس بنز457 و اسکانیا شهری طبق درخواست شما عزیزان یا سازمانها و ادارجات را دارد  تهیه و در اختیار گذاشتن خودروهای مورد نیاز مدارس جهت سرویسهای اردویی، ورزشی و گردش های علمی با بالاترین کیفیت و نظارت کامل همراه با ایمنی لازم را  بنا به درخواست و نیاز مدارس در اختیاز قرار می دهد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی به صورت کاملا استاندارد برای رفع نیاز یا مشکل رفت و برگشت دانش آموزانی که مسافت آن ها از منزل تا مدارس زیاد می باشد آنچه که برای شرکت پیمان گشت آسیا افتخار آفرین می باشد سرویس دهی مطلوب با بیشترین رضایت مندی همراه با کیفیت به مدارس و ادارجات می باشد . از دیگر سرویس هایی که این شرکت در اختیار اولیا قرار می دهد هماهنگی سرویس کلاسهای خارج از مدرسه دانش آموزان بوده که در صورت نیاز می توانید با مدیریت این شرکت هماهنگی های لازم را انجام دهید . 

مقالات دیگر...